• به گمان من انسان برای موفقیت در زندگانی باید بتواند در چهار زمینه استاد شود: مناسبات، تدارکات، نگرش و رهبری. جان ماکسول
امروز جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹
آموزش تخصصی و حرفه ای والیبال در اصفهان

آکادمی تخصصی والیبال اصفهان

آموزش تخصصی و حرفه ای والیبال در اصفهان

۰۹۱۹-۳۶۰۰-۵۸۸
تلفن تماس و رزرو آکادمي واليبال اصفهان
منتشر شده در دی ۱۹, ۱۳۹۶ ساعت ۲:۵۰ قبل از ظهر

مهدی عطایی می خواهیم والیبال اصفهان را دوباره زنده کنیم

امیدواریم با حمایت تماشاگران اصفهانی تیم آکادمی تخصصی والیبال اصفهان از گروه خود صعود کند.
به گزارش سایت موج ورزش، مهدی عطایی سرمربی تیم آکادمی تخصصی والیبال اصفهان با بیان این مطلب اظهار داشت: از یک ماه پیش تصمیم گرفتیم که تیم آکادمی تخصصی والیبال اصفهان در مسابقات لیگ دسته دوم والیبال کشور شرکت دهیم که از همان روز اول تمرینات تیم همه روزه صبح و بعدازظهر زیر نظر کادرفنی پیگیری شد.
وی ادامه داد: ترکیب تیم ما بیش از ۹۰ درصد از بازیکنان بومی اصفهان می باشد و پس از چندین سال اصفهان در رقابت های کشوری حضور خواهد داشت، با این حرکت که حضور در لیگ دسته دوم کشور می باشد، می خواهیم والیبال اصفهان را دوباره زنده کنیم.
سرمربی تیم آکادمی تخصصی والیبال اصفهان با اشاره به حمایت های ویژه هیات والیبال استان از این تیم گفت: در اینجا باید از تیمور باجول و همکارانش بسیار تشکر کنم چراکه حمایت ها و انگیزه های خاصی را به تیم تزریق کردند.
عطایی بیان داشت: در مسابقات لیگ دسته دوم والیبال کشور ۲۴ تیم در ۵ گروه با هم به رقابت می پردازند که در گروه نماینده اصفهان، کردستان، گچساران، بروجرد و کرمانشاه حضور دارند که مسابقات دور رفت از دهم الی سیزدهم بهمن ماه به میزبانی سالن ۱۷ شهریور اصفهان برگزار خواهد شد و دور برگشت این رقابت ها اواخر بهمن ماه به میزبانی کرمانشاه انجام می شود.
وی ادامه داد: در دور رفت مسابقات امیدواریم با حمایت تماشاگران اصفهانی تیم آکادمی تخصصی والیبال اصفهان جایگاه خوبی کسب نمایند تا دور برگشت شاهد صعود آن از گروهش باشیم.
سرمربی تیم آکادمی تخصصی والیبال اصفهان در پایان گفت: از مسئولین شهر اصفهان خواهش می کنم این تیم را مورد حمایت خود قرار دهند تا دوباره اصفهان به جایگاه اصلی خود برسد و شعار ما همین بوده و استارت آن حضور نماینده اصفهان در لیگ دسته دوم کشور می باشد.شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

*

code

اشتراک در خبرنامه

خبرنامه پیامکی

اشتراک پیامک

جدیدترین نمونه کارها

تیم های والیبال ساحلی نونهالان اکادمی اصفهان    مربی سید مهدی عطایی
عکس هشت
عکس هفت
عکس شش
عکس پنج
عکس چهار
عکس سه
عکس دو
×

جستجو

برای جستجو عبارت مورد نظر را نوشته و کلید enter را بفشارید ...

ورود به ناحیه کاربری