• همه خوشبختی ها و موفقیت هایی که به من روی آورده، از درهایی وارد شده که آنها را به دقت بسته بودم. لرد بایرون
امروز یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹
آموزش تخصصی و حرفه ای والیبال در اصفهان

آکادمی تخصصی والیبال اصفهان

آموزش تخصصی و حرفه ای والیبال در اصفهان

۰۹۱۹-۳۶۰۰-۵۸۸
تلفن تماس و رزرو آکادمي واليبال اصفهان
منتشر شده در آذر ۲۵, ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۳۷ قبل از ظهر

شهرآورد اصفهانی ها در هفته هفتم

هفته هفتم دور رفت مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های دسته یک ایران روزهای چهارشنبه و پنج شنبه با هفت مسابقه پیگیری خواهد شد که دو تیم اصفهانی این رقابت ها در این هفته به مصاف یکدیگر می روند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، هفته هفتم دور رفت مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های دسته یک کشور ایران «جام زنده یاد حسین معدنی» چهارشنبه در شهرهای اصفهان، ماهشهر، نیشابور، پیشوا، مهاباد و تهران و روز پنج شنبه در اردکان پیگیری خواهد شد.

پدافند اصفهان در این هفته در شهرآورد این شهر به مصاف ذوب آهن صدرنشین گروه دوم این رقابت ها می رود. پدافند در رتبه ششم این گروه قرار دارد.
حساس ترین مسابقه این هفته لیگ دسته یک روز پنج شنبه برگزار می شود و تیم های پیشگامان شفق اردکان و مناطق نفت خیز جنوب که رتبه های دوم و سوم گروه دوم این رقابت ها در اختیار دارند، به مصاف یکدیگر می روند.
در گروه دوم لیگ دسته یک و درهفته هفتم دور مقدماتی یک مسابقه دیگر نیز در شهر ماهشهر برگزار خواهد شد که تیم های پتروشیمی ماهرون و گروه صنعتی بارز کرمان به مصاف یکدیگر خواهند رفت.
اما در گروه اول تیم میزان فردای خراسان که صدرنشین است در این هفته میهمان شهدای ۱۵ خرداد در شهر پیشوا است تا در جدال با رتبه پنجمی جدول از صدرنشینی خود دفاع کند.

همچنین تیم های ملوان تهران و شهرداری جوان ارومیه که رتبه های چهارم و سوم این گروه را در اختیار دارند در تهران به مصاف یکدیگر می روند.
در دو مسابقه باقی مانده این هفته تیم شهرداری نیشابور بدون حضور تماشاگران از عقاب نهاجا پذیرایی خواهد کرد و تیم مقاومت فرمانداری مهاباد با سفیر قم که نخستین پیروزی خود را روز یکشنبه به دست آورد، روبرو خواهد شد.شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

*

code

اشتراک در خبرنامه

خبرنامه پیامکی

اشتراک پیامک

جدیدترین نمونه کارها

تیم های والیبال ساحلی نونهالان اکادمی اصفهان    مربی سید مهدی عطایی
عکس هشت
عکس هفت
عکس شش
عکس پنج
عکس چهار
عکس سه
عکس دو
×

جستجو

برای جستجو عبارت مورد نظر را نوشته و کلید enter را بفشارید ...

ورود به ناحیه کاربری