• موفقیت بر روی ستون های شکست شکل می گیرد. سری چتری
امروز یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹
آموزش تخصصی و حرفه ای والیبال در اصفهان

آکادمی تخصصی والیبال اصفهان

آموزش تخصصی و حرفه ای والیبال در اصفهان

۰۹۱۹-۳۶۰۰-۵۸۸
تلفن تماس و رزرو آکادمي واليبال اصفهان
منتشر شده در آذر ۲۳, ۱۳۹۳ ساعت ۹:۴۵ قبل از ظهر

ساحلی بازان ایران

تیم الف ایران در دیدار مقابل  رژیم اشغالگر قدس به میدان نرفت و از صعود به مرحله بعد مسابقات تور جهانی بازماند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم الف ایران (تیم ۲۷ مسابقات) متشکل از صابر هوشمند و بهمن سالمی که با پیروزی برابر میزبان برای اولین بار به مسابقات اصلی تور جهانی صعود کرد، ابتدا مقابل اسپانیا (تیم ششم مسابقات) به میدان رفت که در دو ست پیاپی با امتیازات ۲۱ بر ۱۹ و ۲۱ بر ۱۷ مغلوب این حریف قدرتمند خود شد. درست چند ساعت بعد نماینده کشورمان مقابل تیم نروژ (تیم یازدهم مسابقات) به میدان رفت و در یک بازی زیبا و تحسین برانگیز موفق شد دو بر یک با امتیازات ۲۱ بر ۱۹، ۱۹ بر ۲۱ و ۱۵ بر ۱۳ این تیم اروپایی را از پیش رو بردارد. هوشمند و سالمی دیروز ۵ شنبه ۲۰ آذرماه در سوم روز مسابقات برای صعود به مرحله دوم می بایست مقابل رژیم اشغالگر قدس (تیم ۲۲ مسابقات) صف آرایی می کردند که در این دیدار حاضر نشدند و بدین ترتیب از صعود به مرحله بعد بازماندند.

تیم ملی ب ایران (تیم ۳۲ مسابقات) دیگر نماینده کشورمان متشکل از ایمان کرمی نژاد و عبدالحامد میرزاعلی با قانون بازنده خوش شانس (لاکی لوزر) به مسابقات اصلی راه یافت و در دیدار مقابل هلند (تیم اول مسابقات) دو بر یک با امتیازات ۲۱ بر ۱۳ و ۲۱ بر ۱۹ مغلوب شد و سپس دومین بازی خود را نیز برابر انگلستان (تیم شانزدهم مسابقات) دو بر یک با امتیازات ۲۱ بر ۱۰ (ایران در ست اول)، ۲۱ بر ۱۳، ۱۵ بر ۱۳ واگذار کرد. نماینده دوم والیبال ساحلی کشورمان دیروز۵ شنبه ۲۰ آذرماه در آخرین مسابقه خود در تورجهانی مقابل اتریش صف آرایی کرد که این مسابقه را نیز دو بر صفر با امتیازات ۲۱ بر ۱۲ و ۲۱ بر ۱۶ واگذار کرد.
بدین ترتیب کاروان والیبال ساحلی کشورمان متشکل عبدالعظیم عزیزخانی (رئیس سازمان ساحلی)، کسری غفوری (دبیر سازمان ساحلی و سرپرست تیم ها)، حمید موحدی (سرمربی تیم ها )؛ صابر هوشمند و بهمن سالمی (بازیکنان تیم الف) و ایمان کرمی نژاد و عبدالحامد میرزا علی (بازیکنان تیم ب) که برای نخستین مرتبه در تاریخ این رشته ورزشی موفق شد به مسابقات تور جهانی والیبال ساحلی راه پیدا کند و اولین پیروزی خود را نیز در این رقابت ها کسب کرد، در عین شایستگی و ناباوری از صعود به مرحله دوم رقابت ها بازماند و ساعت ۳ بامداد روز یکشنبه ۲۳ آذرماه ۱۳۹۳ وارد تهران می شود.شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

*

code

اشتراک در خبرنامه

خبرنامه پیامکی

اشتراک پیامک

جدیدترین نمونه کارها

تیم های والیبال ساحلی نونهالان اکادمی اصفهان    مربی سید مهدی عطایی
عکس هشت
عکس هفت
عکس شش
عکس پنج
عکس چهار
عکس سه
عکس دو
×

جستجو

برای جستجو عبارت مورد نظر را نوشته و کلید enter را بفشارید ...

ورود به ناحیه کاربری