• به گمان من انسان برای موفقیت در زندگانی باید بتواند در چهار زمینه استاد شود: مناسبات، تدارکات، نگرش و رهبری. جان ماکسول
امروز شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰
آموزش تخصصی و حرفه ای والیبال در اصفهان

آکادمی تخصصی والیبال اصفهان

آموزش تخصصی و حرفه ای والیبال در اصفهان

۰۹۱۹-۳۶۰۰-۵۸۸
تلفن تماس و رزرو آکادمي واليبال اصفهان
منتشر شده در خرداد ۲۰, ۱۳۹۹ ساعت ۱:۲۶ بعد از ظهر

با عنایت پروردگار و همکاری کلیه ی دوستان و والیبال آموزان عزیز، اولین جلسه ی تمرین با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در حین تمرین، به خوبی آغاز گردید. جناب مهدی عطایی، مربی ارزنده ی آکادمی والیبال اصفهان، در ابتدا در خصوص نحوه ی رعایت موارد بهداشتی در قبل از تمرین، حین تمرین و پس از تمرین نکاتی را  به والیبال آموزان عزیز گوشزد کردند.

 

رعایت پروتکل های بهداشتی

 

یکی از نکاتی که جناب آقای عطایی بر آن تاکید داشتند و بدون هیچ مشکلی اجرایی شد، استقرار والیبال آموزان در فواصل دور از یکدیگر جهت تعویض لباس بود.

 

 

نکته ی مهم دیگر که به لطف پروردگار اجرایی شد، تب سنجی والیبال آموزان قبل از ورود به تمرین جهت اطمینان از سلامت آن ها بود که توسط دستگاه تب سنج پیشرفته ی دیجیتال، انجام شد.

 

کنترل سلامت والیبال آموزان

 

آکادمی تخصصی والیبال اصفهان، می کوشد محیطی امن و سالم جهت تمرین والیبال آموزان با توجه ویژه به سلامت والیبال آموزان به واسطه ی رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی، تب سنجی والیبال آموزان قبل از ورود به سالن ورزشی به کمک دستگاه های پیشرفته ی دیجیتال، ملزم کردن والیبال آموزان به همراه داشتن ماسک و ژل ضدعفونی کننده و ضدعفونی سازی محل تمرین، را فرآهم آورد. شایان به ذکر است که تمامی کادر اجرایی و مربیان آکادمی تست های اعلام شده توسط سازمان بهداشت کشور را انجام داده و در سلامت کامل به سر می برند و با توجه به پاکسازی های مکرر محل تمرین و وسایل تمرین از قبیل تور، توپ و …، هیچ گونه نگرانی جهت حضور والیبال آموزان در کلاس ها وجود ندارد.

با تشکر

روابط عمومی آکادمی تخصصی والیبال اصفهانشما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

*

code

اشتراک در خبرنامه

خبرنامه پیامکی

اشتراک پیامک

جدیدترین نمونه کارها

تیم های والیبال ساحلی نونهالان اکادمی اصفهان    مربی سید مهدی عطایی
عکس هشت
عکس هفت
عکس شش
عکس پنج
عکس چهار
عکس سه
عکس دو
×

جستجو

برای جستجو عبارت مورد نظر را نوشته و کلید enter را بفشارید ...

ورود به ناحیه کاربری