• نمی توانم فرمول موفقیت را برای شما بیان کنم؛ اما اگر فرمول شکست را می خواهید آن است که بکوشید همه را راضی نگه دارید. اسوپ
امروز یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹
آموزش تخصصی و حرفه ای والیبال در اصفهان

آکادمی تخصصی والیبال اصفهان

آموزش تخصصی و حرفه ای والیبال در اصفهان

۰۹۱۹-۳۶۰۰-۵۸۸
تلفن تماس و رزرو آکادمي واليبال اصفهان
منتشر شده در فروردین ۱۲, ۱۳۹۸ ساعت ۴:۲۲ قبل از ظهر

اعزام تیم نوجوانان والیبال ساحلی

به گزارش روابط عمومی اکادمی تخصصی والیبال اصفهان، قرعه کشی مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی کشور دوشنبه شب با حضور فریدون الهامی سرپرست سازمان والیبال ساحلی و نمایندگان تیم های شرکت کننده و مسئولان برگزاری مسابقات برگزار شد.هدایت این تیم ها بر عهده ی جناب اقای سید مهدی عطایی و جناب اقای سجاد نصیری است.این دوره از مسابقات به میزبانی تهران و با حضور ۳۳ تیم برگزار می شود و از صبح روز سه شنبه۱۳۹۷/۰۵/۱۶ رسما آغاز خواهد شد که اکادمی تخصصی والیبال با داستن ۴تیم وارد این مسابقات شد.                                                                                                                                                    در روز اول این مسابقات با برگذاری ۲۵دیدار از ساعت ۸ صبح در تاریخ ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ نتایج رقابتهای تیم های اکادمی چنین بوده است:

” گلستان شش‌ ” ۲ – “اصفهان چهار” صفر

” آذربایجان غربی” ۲ – “اصفهان سه” صفر

“اصفهان یک” صفر – “اصفهان دو” ۲


در ادامه مرحله ی مقذماتی این مسابقات در روز چهارشنبه ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ از ساعت ۸ صبح ۱۱استان از نقاط مختلف با برگذاری ۳۵ دیدار در حال رقابت بودند که نتایج این رقابت ها برای تیم های اکادمی تخصصی والیبال اصفهان به شرح زیر میباشد:

” گلستان شش‌ ” ۲ – “اصفهان چهار” صفر

” آذربایجان غربی” ۲ – “اصفهان سه” صفر

“اصفهان یک” صفر – “اصفهان دو” ۲

“گلستان یک” ۲ – “اصفهان یک” صفر

“تهران دو” ۲ – “اصفهان چهار ” صفر

” اصفهان سه ” ۲ – “سمنان” صفر

به گزارش روابط عمومی اکادمی تخصصی والیبال اصفهان، مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی نوجوانان کشور از دیروز سه شنبه با شرکت ۳۳ تیم در زمین های شماره یک و شماره دو فدراسیون آغاز شد.

مرحله یک هشتم نهایی مسابقات نوجوانان والیبال ساحلی عصر امروز چهارشنبه با برگزاری هشت دیدار برگزار شد.

نتایج مرحله یک هشتم نهایی این رقابت ها برای تیم های اکادمی به این منوال بوذه است:

“هرمزگان یک” ۲ – “اصفهان سه” صفر

“آذربایجان غربی” ۲ – “اصفهان دو” صفر

متاسفانه با وجود بازی درخشان تیم های اصفهان ۲ و اصفهان ۳ این تیم ها نتوانستند به مرحلهی نیمه نهایی راه بیایند و از گردونه مسابقات در مرحله ی۱/۸نهایی کنار گذاسته شدند.

جناب اقای سید مهدی عطایی مدیر محترم اکادمی تخصصی والیبال استان اصفهان بیان داشته اند که شرکت والیبال اموزان در این مسابقات اشنایی انها با والیبال ساحلی را بیشتر کرده و انها فضای بهتری برای پیشرفت دارند همچنین افزودند من از تیم های خود راضی بودم چونکه والیبال اموزان که در تیم ها بودند اولین تجربه ی خود را در مسابقات والیبال ساحلی کشوری پیدا کردند و این خود یک گام به سوی پیشرفت والیبال اموزان است.

به گزارش روابط عمومیاکادمی تخصصی والیبال اصفهان،مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان کشور از روز سه شنبه با شرکت ۳۳ تیم در زمین های ساحلی شماره یک و شماره دو فدراسیون والیبال آغاز شد.

تا پایان مرحله یک چهارم نهایی این رقابت ها ۶۴ بازی برگزار شد که تیم های مازندران دو ،هرمزگان یک، آذربایجان غربی و گلستان شش به مرحله نیمه نهایی راه پیدا کردند.

نتایج مرحله یکچهارم نهایی این رقابت ها به شرح زیر بوده است :

“هرمزگان یک” ۱ – “تهران دو” ۲

“گلستان دو” صفر – “آذربایجان غربی” ۲

“گلستان سه” صفر – “مازندران یک” ۲

“گلستان یک” صفر – “گلستان شش” ۲

برنامه مرحله نیمه نهایی این رقابت ها به قرار زیر بوده است:

ساعت ۱۲ ظهر زمین شماره یک : مازندران دو – هرمزگان

ساعت ۱۲ظهر زمین شماره دو : آذربایجان غربی – گلستان شش

تیم هرمزگان یک با غلبه بر تیم آذربایجان غربی به عنوان قهرمانی مسابقات نوجوانان والیبال ساحلی کشور دست یافت.

به گزارش روابط عمومی اکادمی تخصصی والیبال اصفهان،مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی نوجوانان کشور با شرکت ۳۳ تیم از ۱۱ استان کشور از روز سه شنبه ۱۶ مردادماه در زمین های شماره یک و دو ساحلی فدراسیون والیبال آغاز شد.
در این دوره از مسابقات پس از انجام ۶۸ بازی تیم هرمزگان الف با ترکیب ابوالحسن خاکی زاده و رضا نقیبی زاده‌ قهرمان شدند‌.

در بازی رده بندی این رقابت ها دو تیم مازندران دو (مالمیر-یعقوب پور) و گلستان شش (علیزاده – تربتی نژاد) به مصاف هم رفتند که در پایان نماینده مازندران با نتیجه دو بر یک به پیروزی دست یافت و به عنوان سومی این رقابت ها رسید.

در دیدار فینال این رقابت ها دو تیم هرمزگان یک (خاکی زاده – نقیبی زاده)و آذربایجان غربی (حسینی-محمدی) در برابر یکدیگر قرار گرفتند که در خاتمه تیم هرمزگان یک با نتیجه دو بر یک بر حریف خوو غلبه کرد و قهرمان این دوره از مسابقات شد.شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

*

code

اشتراک در خبرنامه

خبرنامه پیامکی

اشتراک پیامک

جدیدترین نمونه کارها

تیم های والیبال ساحلی نونهالان اکادمی اصفهان    مربی سید مهدی عطایی
عکس هشت
عکس هفت
عکس شش
عکس پنج
عکس چهار
عکس سه
عکس دو
×

جستجو

برای جستجو عبارت مورد نظر را نوشته و کلید enter را بفشارید ...

ورود به ناحیه کاربری