• موفقیت، کم و بیش در دسترس همه هست، اما دامنه توفیق در زندگانی شخص، بدون توان رهبری محدود است. جان ماکسول
امروز یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹
آموزش تخصصی و حرفه ای والیبال در اصفهان

آکادمی تخصصی والیبال اصفهان

آموزش تخصصی و حرفه ای والیبال در اصفهان

۰۹۱۹-۳۶۰۰-۵۸۸
تلفن تماس و رزرو آکادمي واليبال اصفهان
منتشر شده در فروردین ۱۴, ۱۳۹۸ ساعت ۶:۵۶ بعد از ظهر

اعزام تیم امید والیبال ساحلی قهرمان کشوری

به گزارش روابط عمومی اکادمی تخصصی والیبال اصفهان، سازمان ساحلی فدراسیون والیبال با انتشار اطلاعیه ای خطاب به هیات های والیبال سراسر کشور قوانین برگزاری مسابقات رده امید را اعلام کرد. متن این نامه در ادامه می آید:

ریاست محترم هیئت والیبال استانهای کشور

با سلام

احتراما، آیین نامه برگزاری رقابت های  قهرمانی والیبال ساحلی امید های کشور در سال ۹۷ که در شهرستان بروجن استان چهارمحال و بختیاری برگزار می گردد برابر شرح ذیل به حضورتان اعلام می دارد.

 1. متولدین تاریخ ۷۵/۱۰/۱۱ به بعد می توانند در این مسابقات شرکت نمایند.
 2. تیم ها بایستی از رکابی وشورت مخصوص ساحلی با شماره ۱و ۲ استفاده نمایند.
 3. مسابقات طبق آیین نامه سازمان ساحلی فدراسیون والیبال برگزار می گردد.
 4. زمان برگزاری مسابقات ۸ لغایت ۱۱ شهریور ۹۷ می باشد.
 5. زمان ورود تیم های شرکت کننده به محل مسابقات روز پنجشنبه ۸ شهریور از ساعت ۱۴ به بعد می باشد.
 6. بازیکنان جهت شرکت در مسابقات بایستی ،اصل وکپی شناسنامه ،اصل وکپی بیمه ورزشی،اصل وکپی کارت ملی ،اصل وکپی کارت پایان خدمت واصل وکپی کارت عضویت فدراسیون را به همراه داشته باشند.
 7. بازیکنان هرتیم جهت شرکت در مسابقات، معرفی نامه ازهیئت والیبال استان مربوطه را باید به همراه داشته باشند ضمنا بازیکنانی که تاریخ تولد آنها ۱۳۸۰ به بالا میباشد وتمایل به شرکت در مسابقات را دارند داشتن گواهی اشتغال به تحصیل عکس دار و مهره دبیرستان مربوطه و تائیدیه آموزش پرورش استان الزامیست.
 8. بازیکنانی که مشغول تحصیل در دانشگاه می باشند بایستی گواهی اشتغال به تحصیل عکس دارنامبردگان به تاییدیه ریاست محترم دانشگاه رسانده ودرغیراینصورت فعالیت ورزشی مشمولان از نظام وظیفه استان یا شهرمربوطه دریافت نموده ودر زمان ورود تیم ها به محل مسابقات به نماینده سازمان ساحلی ارائه نمایند.
 9. در صورت ناقص بودن مدارک از پذیرش تیم ها در مسابقات جلوگیری خواهد شد و مسئولیت عدم پذیرش تیم ها به عهده هیئت والیبال استان ها میباشد.
 10. سهمیه هراستان جهت شرکت در مسابقات دو تیم میباشد.همچنین بازیکنان درصورت حضور در تیم منتخب سایر استانها بایستی رضایت نامه ازهیئت والیبال استان مربوطه رابه همراه داشته باشند.
 11. .هیئت های استانی جهت شرکت در مسابقات بایستی ثبت نام خود را تا پنجم شهریور ماه در سایت فدراسیون ثبت نمایند.
 12. هزینه ورودیه هر تیم شامل دو بازیکن جهت شرکت در مسابقات پنج میلیون ریال و داشتن همراه(سرپرست یا مربی)به اعضای هر نفر۲٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال تعیین گردیده که جهت هزینه(اسکان وتغذیه )تعلق خواهد گرفت ضمنا از مبلغ ۵٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال معادل ۲٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال برای جوایز نقدی در نظر گرفته شده است . هزینه ورودیه هرتیم قبل از مراسم قرعه کشی به میزبان مسابقات پرداخت خواهد شد.

۱۳٫به تیم های اول تاسوم کاپ،مدال وحکم قهرمانی وجوایز نقدی اهدا می گردد.

آیین قرعه کشی مسابفات والیبال ساحلی قهرمانی امیدهای کشور با حضور بهرام سلیمانی و یونس حسن زاده نمایندگان سازمان ساحلی و علیرضا شجاعی رئیس هیات والیبال استان چهارمحال و بختیاری در روز پنج شنیه ۱۳۹۷/۰۶/۰۸ برگزار شد.

در این مسابقات چهارده تیم از هشت استان کشور در چهار گروه (دو گروه چهار تیمی و دو گروه سه تیمی) به رقابت خواهند پرداخت که اکادمی تخصصی والیبال اصفهان دارای دو تیم میباشد.این دوره از مسابقات طبق آخرین قوانین والیبال ساحلی برگزار می شود و تیم قهرمان مسابقات امیدهای ساحلی کشور از طرف فدراسیون والیبال در دو تورجهانی تک ستاره بابلسر و بندر انزلی شرکت خواهد کرد.

گروه بندی تیم های اکادمی تخصصی والیبال اصفهان به شرح زیر میباشد:

گروه اول: ‘چهارمحال و بختیاری یک’ ، ‘تهران یک’ ، مازندران

گروه دوم : ‘اصفهان دو’ ، ‘هرمزگان دو’ ، ‘گلستان دو’

گروه سوم: ‘آذربایجان شرقی’ ، ‘سمنان یک’ ، ‘هرمزگان یک’ ،’چهارمحال و بختیاری دو’

گروه چهارم : ‘گلستان یک’، ‘ اصفهان یک’ ، ‘تهران دو’

تیم های اصفهانی کار خود را از فردا جمعه ۱۳۹۷/۰۶/۰۹ اغاز خواهند کرد که در ادامه نتایجش خدمت دنبال کنندگان اکادمی تخصصی والیبال اصفهان تقدیم میگردد.

به گزارش روابط عمومی اکادمی تخصصی والیبال اصفهان، مسابقات قهرمانی ساحلی امیدهای کشور با شرکت ۱۴ تیم از ۸ استان کشور‌ از ساعت ۹ صبح امروز (جمعه) در زمین های والیبال ساحلی بروجن استان چهارمحال و بختیاری آغاز شد.

نتایج ابتدایی تیم های اکادمی تخصصی والیبال اصفهان به شرح زیر میباشد:

‘هرمزگان دو’ ۲ – ‘اصفهان دو’ صفر

‘اصفهان یک’ صفر – ‘سمنان دو’ ۲

‘گلستان دو’ ۲ – ‘اصفهان دو’ صفر

‘اصفهان یک’ ۱ – ‘تهران دو’ ۲

تیم ها اصفهانی با کسب نتایج مربوطه از رسیدن به مرحله نیمه نهایی باز مانده و در مرحله ۱/۸ نهایی از گردونه ی مسابقات خداحافظی کردند.ارزوی موفقیت روز افزون برای این والیبال اموزان و دیدن انها در مراتب بالاتر.

تیم های مازندران،گلستان یک،گلستان دو و آذربایجان شرقی به مرحله نیمه نهایی مسابقات امیدهای ساحلی قهرمانی کشور راه یافتند.در مرحله نیمه نهایی تیم گلستان دو با نتیجه دو بر صفر از سد نماینده آذربایجان شرقی گذشت و به فینال راه پیدا کرد و در دیگر بازی مرحله نبمه نهایی دو تیم مازندران و گلستان یک با هم به رقابت پرداختند که در پایان گلستان یک با نتیجه دو بر یک به پیروزی رسید تا دو تیم گلستانی فینال مسابقات امیدهای قهرمانی کشور را برگزار کنند.

در بازی رده بندی نیز تیم مازندران (آقاجانی-شوکتی) با نتیجه دو بر صفر بر نماینده آذربایجان شرقی (درگاهی-فراوان) غلبه کرد و به مقام سوم رسید.

در دیدار فینال دو تیم هم استانی گلستان یک (یمرلی-عنایتی) و گلستان دو (فیروزپور-زارع) به مصاف هم رفتند که در خاتمه تیم‌ گلستان دو با نتیجه دو بر صفر به پیروزی دست یافت و قهرمان مسابقات والیبال ساحلی امیدهای ایران شد.

قهرمان رقابت های والیبال ساحلی امیدهای کشور توسط فدراسیون در دو تورجهانی تک ستاره بابلسر و انزلی شرکت خواهد کرد.

امیر حسین صادقی، علی اکبر صدر،اکبر مصیبی و علیرضا برومند داوران قضاوت کننده این دوره از‌‌ رقابت ها بودند ، بهرام سلیمانی (سرپرست فنی) ،یونس حسن زاده (مدیر اجرایی)، نادر راهجردیان (مسئول VIS) و منصور چرخی (مسئول زمین) در این دوره از مسابقات حضور داشتند.

 شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

*

code

اشتراک در خبرنامه

خبرنامه پیامکی

اشتراک پیامک

جدیدترین نمونه کارها

تیم های والیبال ساحلی نونهالان اکادمی اصفهان  مربی سید مهدی عطایی
عکس هشت
عکس هفت
عکس شش
عکس پنج
عکس چهار
عکس سه
عکس دو
×

جستجو

برای جستجو عبارت مورد نظر را نوشته و کلید enter را بفشارید ...

ورود به ناحیه کاربری