• میزان بزرگی و موفقیت هر فرد بستگی به این دارد که تا چه حد می تواند همه نیروهای خود را در یک کانال بریزد. اریسون سووت ماردن
امروز دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹
آموزش تخصصی و حرفه ای والیبال در اصفهان

آکادمی تخصصی والیبال اصفهان

آموزش تخصصی و حرفه ای والیبال در اصفهان

۰۹۱۹-۳۶۰۰-۵۸۸
تلفن تماس و رزرو آکادمي واليبال اصفهان

آکادمی تخصصی والیبال اصفهان

مدیر آکادمی جناب آقای سید مهدی عطایی مربی رسمی فدراسیون والیبال ایران دارای مدارک درجه دو بین المللی مربیگری والیبال، مدرک بین المللی مربیگری مینی والیبال، مدرک بین المللی سرویس ؛دریافت  و لیبرو، مدرک بین المللی آماده سازی جسمانی در والیبال، مدرک مربیگری ملی والیبال ساحلی و مدرک بین المللی مدیریت ورزش واستراتژی محوری در ورزش در تابستان سال ۱۳۹۴ اقدام به تاسیس این آکادمی نمودند.

هدف از تاسیس این آکادمی شناسائی و استعدادیابی بازیکنان نخبه و معرفی به واحد استعداد یابی هیات والیبال به جهت معرفی به اردوهای تیم ملی و همچنین تشکیل تیمهای قهرمانی از والیبال آموزان آکادمی و شرکت در مسابقات استانی میباشد.

آموزش والیبال در این آکادمی با جدیدترین متدهای فدراسیون والیبال جهانی همراه میباشد همچنین  آموزش زبان تخصصی والیبال، آموزش حرکات بدنسازی ؛ژیمناستیک و بدنسازی داخل آب؛ مرتبط با والیبال، ارائه CD آموزشی و پوشاک ورزشی،صدور کارت عضویت فدراسیون والیبال و گواهی پایان دوره از دیگر امکانات آکادمی تخصصی والیبال اصفهان میباشد.

 

[Cute Slider WP] Slider not found

اولین آکادمی تخصصی والیبال در استان اصفهان

با مجوز رسمی از فدراسیون والیبال کشور

اشتراک در خبرنامه

خبرنامه پیامکی

اشتراک پیامک

جدیدترین نمونه کارها

تیم های والیبال ساحلی نونهالان اکادمی اصفهان    مربی سید مهدی عطایی
عکس هشت
عکس هفت
عکس شش
عکس پنج
عکس چهار
عکس سه
عکس دو
×

جستجو

برای جستجو عبارت مورد نظر را نوشته و کلید enter را بفشارید ...

ورود به ناحیه کاربری